Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 mei 2023

Breedbeeld HUD-display bij BMW Neue Klasse

Terwijl het BMW nu economisch heel goed gaat, wordt toch zeer uitgekeken naar de Neue Klasse, die voor 2025 op het programma staat. Daarin zal een nieuw head-up display figureren, over de volle breedte van de voorruit. Meer Neue Klasse details gaat BMW in het najaar teasen tijdens de IAA Mobility show in München.

Zestig jaar geleden kwam er al een Neue Klasse, toen de middelgrote 1500 sedan, naast de zeer bescheiden 700, die BMW nog net redde van het faillissement. Met de Neue Klasse begon de economische wedergeboorte pas goed. De vierdeurs 1500 groeide tot een 1800, er

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.