historie livestreams
NL Limburg
02 oktober 2023

EXTRA voor Campus Electric Day 7 oktober: e-motorbikes

Zaterdag 7 oktober is in Helmond het Mega event (dus voor ALLE ATC afdelingen !) rondom electrische mobiliteit. Aanmelden kan nog tot en met 4 oktober Wacht niet te lang. Toegevoegd is een presentatie van e-motorbikes in een brede setting. Daarmee heeft afdeling Oost Brabant er weer een complete dag van gemaakt. Deze keer worden ook leden van de VER (Vereniging Electrisch Rijden) uitgenodigd.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.