Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 mei 2023

Hoe staat het met de Euro 7 regeling?

Er is nog veel te doen omtrent het Euro 7 voorstel van de Europese Commissie. Grotendeels in de sfeer van ‘heeft dat nog zin, als vanaf 2035 nul-emissie van CO2 wordt geëist’?

Worden auto’s door Euro 7 niet nog duurder en voor velen onbereikbaar? Zal de benodigde investering niet de nagestreefde elektrificatie juist vertragen? Hoe staat het nu met deze wetgeving? Op dat punt helpt ons AECC, vertegenwoordiger van de katalysatorindustrie in Europa. En dicht bij de Europese beleidsmakers opererend. In een nieuw ‘position paper’, hun mening over de Euro 7 zaak, pleiten ze voor vlotte invoering van strenge

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.