Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 mei 2023

Opel en Ford op weg naar autonoom rijden

Het visioen van autonome auto’s voor maximaal efficiënt en veilig verkeer verbleekt de laatste tijd. Maar dood is het nog niet. Opel en Ford zetten in op autonoom rijden met nieuwe ontwikkelingen.

Namens het Stellantis concern neemt Opel deel aan het STADT:up-project geleid door Bosch. Daaruit moet eind 2025 een Opel-prototype voortkomen waarmee autonoom rijden mogelijk is in stadsverkeer. Opel zal aan het kunstmatige intelligentie deel werken, dat stadsverkeer moet kunnen waarnemen en begrijpen. Het project wordt gesubsidieerd door de Duitse overheid en telt 22 partners, met vele grote namen uit de Europese auto-industrie. 

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.