Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 mei 2023

VW ID.2all voordelig elektrisch

Dit jaar komt een herziene VW ID.3, oorspronkelijk beschouwd als de batterij-Golf voor morgen. Een massaal succes werd de ID.3 nog niet, eerder het ID.4 SUV-model dat erna kwam. Is juist een maatje kleiner het betere idee? In 2025 komt een productieversie van de ID.2all studie.

De VW ID.2all zal niet alléén komen, zijn basis is het nieuwe MEB Entry-platform. De meeste merken van de Volkswagen Groep zullen dus een compact model op deze basis brengen. Hoewel de ID.2all nog een studie wordt genoemd lijkt het dat een productieversie er niet belangrijk anders uit gaat zien. Te weten: als

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.