ALV Deventer-Zutphen 2026
Algemene Ledenvergadering ATC afdeling Deventer Zutphen
Op / in onze vertrouwde locatie : Locatie Kulturhus ’t Kruispunt, Verwoldseweg 1, 7245 AG Laren (GLD)
Aanvang 19.30 uur Zaal open om 19.00 uur
Zoals gewoonlijk worden de stukken voor deze speciale vergadering door de secretaris separaat naar de leden van Deventer–Zutphen gestuurd, jullie kunnen dit ruim voor de 10e februari verwachten!
Op zich het normale programma, met allereerst het doornemen van het afgelopen jaar en het belichten van de punten: uitgevoerde evenementen, financiële situatie , eventuele PR acties , bestuur samenstelling, jubilarissen en natuurlijk het gezellige samenzijn.
Ook nu weer met een buffet, gezelligheid, drankjes en een artiest. En zoals bekend, is ook je partner uitgenodigd om deze ALV mee te maken
De entertainer is Marco Royaal, de goochelaar
Kortom, daar wil je bij zijn, want gezelligheid, eten en drank en dat allemaal gratis, slaat toch niemand af?!
Vanwege de catering is opgeven of je komt wel belangrijk. Dat kan onderstaand, denk er aan dat je jouw partner ook separaat opgeeft.
> Zijn er dieet wensen, stuur dan een mail naar secretaris@atc-dz.nl


Het programma
Adres: Locatie Kulturhus ’t Kruispunt, Verwoldseweg 1, 7245 AG Laren (GLD)
19:00
zaal open ( koffie met wat lekkers)
19:30
start ALV
20:30
einde - start feestelijke deel met buffet
23:00
geschat einde
Aanmelden
Denk eraan dat ook je partner wordt opgegeven i.v.m. de catering
Aantal plaatsen beschikbaar:
80
Deventer-Zutphen