16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

06 januari 2022

AMT-ATC Livestream: Hoe kwam het nieuwe bandenlabel tot stand? Kijk nu terug!

Ondanks de afzegging van Ten Kate Yamaha Racing zenden we op 18 januari a.s. toch een livestream uit. Dit dankzij Michiel van Koeverden van Apollo Vredestein. Na het bijwonen van deze uitzending weet je alles over het nieuwe bandenlabel en heb je meer kennis over het ontwikkelingsproces van banden.

Michiel van Koeverden is Area Manager Tyre Information Centre bij Apollo Vredestein. Hij leert ons hoe de eisen van het bandenlabel zijn ontstaan en hoe hierop wordt getest. Natuurlijk legt hij ook uit wat de gevolgen zijn voor autobedrijven en consumenten.

Daarnaast laat Michiel zien welke effecten een onjuiste bandenspanning

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.