Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 december 2022

AMT Autobranche Mega Top 10: EV-batterijen balanceren en techniek van de waterstofauto

De AMT Autobranche Mega Top 10, dat is 2022 samengevat in tien topartikelen. We namen al een aanloopje nu starten we de nummers 10 en 9. Dat is twee keer nieuwe aandrijftechniek. We gaan cellen balanceren en nemen een duik in de wereld van de waterstof.

De batterij is het duurste onderdeel van een EV. Gelukkig hoeft een defecte batterij niet direct bij het grof vuil. De autofabrikanten hebben procedures ontwikkeld voor de vervanging van defecte batterijmodules. Maar met het plaatsen van alleen een verse module ben je er niet. De batterij zal gebalanceerd moeten worden. Hoe? Dat legden

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.