historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 november 2021

AMT in 1961: het geheim van de brandstofmeter

Decennialang was Monteur van der Spek een begrip in AMT. Steeds weer vond hij ‘het lek’. Dat werkte als volgt: AMT-lezers die te maken kregen met een bijzondere storing, schreven de redactie een brief. Je weet wel, met pen en papier, in een envelop met postzegel. In de volgende AMT, of die daarna, stond dan het verhaal van de storing. Althans, je las de klacht van de klant en wat de briefschrijver had gedaan om het probleem op te lossen.

Dan, net op het moment dat je dacht, ‘hoe kan dit?’, verscheen Monteur van der Spek. Hij luisterde aandachtig naar

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.