16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 december 2021

Auto Prof wordt verplaatst naar 19, 20 & 21 april 2022

In samenspraak met de branche is besloten dat de komende editie van de vakbeurs Auto Prof, die gepland stond op 8, 9 en 10 februari 2022 in Evenementenhal Gorinchem, verplaatst wordt naar 19, 20 en 21 april 2022.

De afgelopen periode nam de wens onder exposanten om de vakbeurs naar een later moment te verplaatsen toe, merkte beursorganisator Easyfairs. Een inventarisatie langs alle partners van Auto Prof bevestigde die wens. “Samen met onze exposanten en mediapartners hebben we besloten de vakbeurs te verplaatsen. We kunnen door de huidige maatregelen niet met elkaar garanderen dat het net zo’n geslaagde editie

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.