16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 januari 2023

Autonoom rijden: ”De vraag of jouw auto de voetganger ziet, is lastiger”

Auto’s krijgen steeds meer autonome functies. Op den duur moeten ze helemaal autonoom kunnen rijden. Dat moet natuurlijk veilig gebeuren en dat betekent dat er regelgeving moet komen, zowel voor de toepassingen als voor het testen en het gebruik van alle systemen. Pieter van der Stoep en Florentine te Lindert van de RDW leggen tijdens een AMT-ATC Livestream uit wat daarbij komt kijken.

Pieter van der Stoep en Florentine te Lindert zijn bij de RDW werkzaam op een afdeling die ontheffingen verleent voor het testen van autonome voertuigen. Ze werken daarvoor samen met autofabrikanten en toeleveranciers om het ontwikkelen van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.