Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 december 2021

AutoTrack ‘Online Kopen’ kans voor het autobedrijf

Steeds meer consumenten willen hun grote aankopen online aanschaffen, ook hun auto. Bedrijven als Carnext, Autohero en Bynco spelen succesvol in op die behoefte. Met de nieuwe service van Auto Track ‘Online kopen’, weet de consument ook online zijn weg naar jouw voorraad te vinden. Kans voor het onafhankelijk autobedrijf!

De nieuwe service van AutoTrack stelt gebruikers in staat volledig online een auto te kopen met behulp van een onafhankelijke expert. De auto wordt gekeurd, gekocht en thuis afgeleverd,  inclusief 14 dagen bedenktijd en nazorg door de AutoTrack Autocoach.

AutoTrack biedt kopers van gebruikte auto’s de mogelijkheid om het volledige

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.