historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 april 2023

Belangrijk: EU verlengt automotive concurrentieregels 

CECRA, de Europese organisatie voor autodealers en reparateurs, attendeert ons met een persbericht op een belangrijke datum. 31 mei 2023 verloopt de Block Exemption Regulation voor de autobranche. Maar gelukkig besloot de EU tot een verlenging met vijf jaar. Inclusief een technische update. Blijft het onafhankelijk autobedrijf zo weer concurrerend?

Wat was daar ook weer mee, met die BER? De Europese Unie verbiedt beperking van concurrentie, ter bescherming van ondernemers en consumenten. Een vrije interne markt is zelfs het fundament van deze Unie. 

Gaat voor ons niet op, zei de auto-industrie. Wij kunnen niet zomaar elke Jan Doedel toestaan onze

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.