16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 maart 2022

Belgische trend: waarom bij Imacar naast auto’s ook elektrische fietsen staan

Het Belgische Imacar is dealerbedrijf voor de merken Peugeot, DS Automobiles, Citroën, Opel en Hyundai. Vorig jaar zijn ze gestart met de verkoop van elektrische fietsen in een shop-in-shop in hun showroom flagshipstore in Sint Niklaas. Met de Hello Vélo e-Bike Store profileren ze zich als een fullservice mobiliteitspartner. “Dit franchiseconcept biedt een nieuw verdienmodel voor autobedrijven, op een duurzame manier en met beperkte distributiekosten.”

Fotografie: Peter Roek

Wanneer je de ruime showroom van Imacar in Sint-Niklaas via de zijingang binnenstapt, dan word je meteen geconfronteerd met elektrische fietsen. Een hoge wand zorgt voor de afscheiding van de e-bikes met de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.