16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 mei 2021

Bovag onderzoekt opkomst EV’s: slecht nieuws voor dealers

Bovag heeft een onderzoek uit 2018 geactualiseerd: 75 procent van alle nieuwe auto's zijn in 2030 elektrisch. Vooral dealers zien de komende jaren minder onderhoud. Voor autobedrijven die oudere auto's onderhouden valt het nog mee. Voorlopig.

Bovag heeft een onderzoek uit 2018 laten actualiseren. Gedacht werd toen dat in Nederland in 2020 zes procent van de nieuwe personenauto’s elektrisch zou zijn. Dat is twintig procent geworden. Aan de andere kant is het wagenpark veel sterker gegroeid dan voorzien en die groei betrof vooral benzine- en dieselauto’s (waarvan een deel hybride). Bovendien rijden mensen langer door met hun bestaande auto dan

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.