Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

17 januari 2023

Bovag: sterke cijfers autoverhuur

In het overzicht van afgelopen jaar constateert Bovag flinke groei in verhuur en shortlease bij personen- en bestelauto’s. Deels kan dat zijn als opvang voor leveringsproblemen op nieuwe auto’s. Gauw genoeg zal blijken of het ook een structurele trend is, naar een auto-op-afroep in plaats van eigendom.

Het gaat volgens Bovag-cijfers over een totaal park van 64.700 personenauto’s en 20.500 bestellers. Die worden lang niet allemaal aangeboden door bij de Bovag aangesloten bedrijven, al hebben deze wel een groot aandeel: 63 % bij personenauto’s, 43 % bij bestelwagenverhuur.

Er zat in 2022 een forse vooruitgang in de verhuurtermijn van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.