16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 juli 2021

Column Erwin den Hoed: Niet uitschrijven, repareren!

AMT kon een dagje beschikken over een deeltjesteller. Dus maakte ik met collega Elco een korte video. Hoofdrolspeler was APK-keurmeester Dennis van Wichen. Hij deed een roetfiltertest zoals die vanaf midden volgend jaar verplicht is in de APK voor moderne diesels. Het was dat leverancier van de tester, CBX-directeur Maurits Goluke de testprocedure nog toelichtte, anders was de video wel heel kort geworden. De roetfiltertest met zo’n deeltjesteller is namelijk zo gepiept.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.