16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 maart 2021

Column Thijs van Grinsven: Lastpak

Je kunt Thijs van Grinsven (22) kennen als AMT Autotechnicus van de Toekomst 2020. Naast drager van deze titel is hij autotechnicus bij AutoLab in Oss én fulltime autoliefhebber. Naast zijn werk volgt hij, in deeltijd, de bachelor Engineering. Nu schrijft hij columns voor AMT. Dit keer over een gewetensnood waar veel jonge autotechnici in belanden.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.