historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 april 2023

Energiezuinige spuitcabine optimaliseert doorlooptijd én omzet

Een energiezuinige spuitcabine die het droogproces optimaliseert en de doorlooptijd versnelt, kan dat? Wel als je het Pascal Horstik van USI-Nederland vraagt.

Met een energiezuinige spuitcabine bespaar je niet alleen op kosten. Ook een optimaal klimaat in de cabine, snelle doorlooptijden en een perfect spuitresultaat zijn essentieel voor de schadehersteller. Spuitwerk is immers een belangrijke schakel in de keten van het schadeherstel. Energiebesparing en optimalisering van het droogproces zijn belangrijker dan ooit, evenals het versnellen van de doorlooptijd. Om nog maar te zwijgen van een fraaie uitstraling van de lak. Pascal Horstik van PH Service/USI-Nederland raakt

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.