historie livestreams
NL Rotterdam
Lezing | 01 oktober 2015

2015-01-10 Nieuwjaar receptie

2015-01-10 Nieuwjaar receptie

Met heel veel genoegen nodigen wij u en uw partner, namens het bestuur van de ATC afdeling Rotterdam, uit voor de jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst. Wij willen de traditie, om in het begin van een nieuw jaar elkaar te ontmoeten en het beste toe te wensen met in de eerste plaats gezondheid, in ere houden. Een dergelijk eerste gelegenheid om je mede ATCers te zien in het nieuwe jaar moet wel een feestelijke gebeurtenis zijn en daar hebben we voor gezorgd. We zijn dit keer te gast in de Koningshoeve te Klaaswaal. In de mooie en gezellige bovenzaal van deze prachtig verbouwde boerderij hebben we een gezellig samenzijn. Als intermezzo komt ons lid Bas Boudewijns met een mooie PowerPoint presentatie. Niet dat het nodig is om een ATC middag door iemand “vol” te laten kletsen, want dat kunnen we zelf wel! Maar het verhoogd meestal de gezelligheid. Aan het einde van de middag krijgt u zoals gebruikelijk de laatste jaren erwtensoep met bruinbrood en katenspek. De opkomst was de laatste jaren steeds weer erg goed, we hopen dat deze trend zich voort zet.

Foto’s van deze middag klik op onderstaande LINK
https://picasaweb.google.com/104501025267495048573/10Januari2015?authkey…
Met vriendelijke groet,
vice-voorzitter.atc-rotterdam
Web Site beheerder
Arie Monster

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Bedankt
Bedankt voor uw aanmelding. Een bevestiging is verstuurd naar uw e-mailadres.

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com