Bedrijfslidmaatschap
NL Rotterdam
Lezing | 14 oktober 2015

2015-10-14 SME

2015-10-14 SME

14 oktober 2015 SME
Als SMEer van de ATC afdeling Rotterdam ( enige van alle afdelingen! ) kom je nog eens ergens. We zijn in de loop van de jaren al op vele leuke, interessante en verbazingwekkende plaatsen geweest.
Ook dit maal hebben we weer iets gevonden wat uitstekend geschikt is voor een SME bezoek en wel het Miniatuur automuseum Topolino.
Begin 1997 verwierven Rein en Suzanne Osinga het eigendom van de voormalige opslagloodsen van het waterschap Goeree- Overflakkee, Battenoord no 13 en no 14 te Nieuwe-Tonge. De zoutloods werd verbouwd tot een normale opslagloods en in 2001 werd de vroegere werktuigenloods verbouwd tot een expositieruimte met daar bovenop een woning die uitzicht biedt over het grootste Europese Zoutwater binnenmeer, de Grevelingen. Dhr. Orsinga is langetijd politiecommandant geweest op het eiland Goeree- Overflakkee. Op jonge leeftijd is de liefde ontstaan voor de Fiat Topolino, zijn vader reed namelijk al met een Topolino. Nu heeft hij een leuke maar kleine verzameling opgebouwd van diverse (20 stuks) modellen. Osinga heeft bij elk model een verhaal van hoe en waar het model is gebouwd, zo heeft hij beslag kunnen leggen op een model wat voor deel uit hout en linnen bestaat. De Topolino, officieel Fiat 500 A, B en C genaamd, is geproduceerd van 1936 tot 1955 en heeft een forse bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de Europese massamotorisering.
U ziet het is wel wat verder weg maar de moeite waard, voor broodjes en koffie wordt gezorgd. We maken er weer iets moois van!
Aanmelden voor 11 oktober i.v.m. de broodjes en stoelen.
Het liefst via de mail voorzitter@atc-rotterdam.nl of 06-10402059
Carpoolen is een goed idee, voor adressen van andere SMEers in uw beurt kunt u contact opnemen met Gerrit.

Foto’s van deze dag KLIK OP ONDERSTAANDE LINK;
https://picasaweb.google.com/104501025267495048573/20151014SME?authuser=…
Datum; 14 oktober
Aanvang; 11.00 uur
locatie; Miniatuur automuseum Topolino
adres; Battenoord 13-14
3244 LB Nieuwe Tonge

 

Met vriendelijke groet,
vice-voorzitter.atc-rotterdam
Web Site beheerder
Arie Monster

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Bedankt
Bedankt voor uw aanmelding. Een bevestiging is verstuurd naar uw e-mailadres.

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com