NL Rotterdam
Lezing | 30 maart 2017

2017-03-30 A.T.R

2017-03-30 A.T.R

Verslag van de ATR lezing op 30 Maart 2017,
Te gast waren Sam en Henk Oudshoorn van ATR transmissies uit Montfoort. Sam beet de spits af en gaf een overzicht van de diverse werkzaamheden die ATR voor z’n rekening kan nemen en dat is bij de huidige automaten meer als alleen uitbouwen, reviseren en weer inbouwen! Bij een probleem met de automaat wordt begonnen met het uitlezen van de boordcomputer aangezien deze tegenwoordig behalve de motor ook de automaat aanstuurd. Een probleem bij de motor is dus dikwijls ook verantwoordelijk voor een automaatprobleem. ATR is geen voorstander van deelrevisies aangezien er dan binnen afzienbare tijd dikwijls weer andere problemen optreden. Er hangt natuurlijk wel een prijskaartje aaan een volledige revisie maar hierbij worden tevens wel de zwakke punten aangepakt zoals het goed repareren c.q. modificeren van de kleppen in het kleppenblok o.a. d.m.v. een 3 D meting en waardoor de aanschaf van een nieuw kleppenblok niet nodig is. Zelfs de kwaliteit van een nieuw blok laat ook nog weleens te wensen over! Uitgeslagen asgaten worden, indien nodig, d.m.v. van bussen gerepareerd en zijn daarmee weer prima te gebruiken en soms sterker als het origineel! Koppelomvormers hebben nogal eens last van loszittende schotten en deze worden bij ATR stuk voor stuk vastgelast wat natuurlijk betrouwbaarder is als het origineel. Aan de hand van een schema van een Mercedes versnellingsbak kregen we uitleg over de diverse problemen met de relais , kleppen en bediening en de gevolgen hiervan. Na de pauze ging Henk Oudshoorn nog even in op de problemen bij de oudere automaten die veelal geen elektrische aansturing hebben. Als blijk van waardering ontving Sam uit handen van onze voorzitter Gerrit Konijnendijk het welbekende “monteurtje”
Alles bij elkaar weer een avond die je als ATC lid niet had mogen missen om bij te blijven!

Foto’s van deze lezing KLIK OP ONDERSTAANDE LINK ,

<Klik hier>

Met vriendelijke groet,
vice-voorzitter.atc-rotterdam
Web Site beheerder
Arie Monster
WWW.ATCNL.NL

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com