NL Rotterdam
Lezing | 26 april 2017

2017-04-26 SME excursie naar het Vauxhallmuseum

Woensdag 26 april 2017; SME bezoek Vauxhall museum te Harmelen.
Vauxhall, in Engeland zie je ze nog wel rijden al zijn het dan eigenlijk Opels maar hier zijn ze ondertussen vrij zeldzaam. Het zal bij weinig mensen bekend zijn dat er een museum bestaat dat gevuld is met Vauxhall’s en veel voor ons herkenbare gereedschappen, oude reclame borden enz.
Dit museum bevindt zich in Harmelen en is van Ries van Leeuwen.
Ries heeft in zijn werkzame leven een aannemingsbedrijf gerund. En heeft veel speciale bouwprojecten gerealiseerd zoals, tunnelbouw, parkeerkelders en in de Rotterdamse haven kades, met speciaal door Ries ontwikkelde palen die zich in de bodem verankeren. Hij is ook uitvinder met diverse octrooien op z’n naam, ze noemen hem dan ook Willie Wortel!
Ries heeft een passie voor oude auto’s, zijn eerste was een “A-Ford” van 1928 vol met muizengaten in de bekleding. Die hij in zeven jaar tijd geheel eigenhandig heeft gerestaureerd en na drie trouwpartijen ingeruild voor zijn eerste Vauxhall van 1954. Zo is z’n passie verder gegroeid voor het merk Vauxhall. De oudste is van 1905 en de jongste van 1966.
Kortom wordt het weer leuke interessante SME-bijeenkomst in het Vauxhall- museum van Ries van Leeuwen.
Datum; woensdag 26 april 2017
Inloop; 10.30 uur
Aanvang; 11.00 uur
Adres; Vauxhall museum
Breudijk 24
3481 LP Harmelen
Voor een broodje wordt gezorgd
Foto’s van deze excursie KLIK OP ONDERSTAANDE LINK
https://goo.gl/photos/3mmQuvUoc1JpaQ6b7
Met vriendelijke groet,
vice-voorzitter.atc-rotterdam
Web Site beheerder
Arie Monster
WWW.ATCNL.NL

2017-04-26 SME excursie naar het Vauxhallmuseum

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com