ATC 'er v d maand
NL Midden-Brabant
Lezing | 17 november 2026

De elektrische auto als onderdeel van het elektriciteitsnetwerk.

Lennart Bijnagte, Projectleider Energie Samen Rivierenland, neemt ons mee in de ontwikkelingen op de energiemarkt en het energiebeleid van de afgelopen jaren. Ook deelt hij zijn verwachtingen over hoe de energiemarkt zich de komende jaren verder kan ontwikkelen.

De mogelijkheden voor energieopslag in de elektrische auto:

*  Vehicle – to – Home (V2H): de auto gebruiken om een woning van stroom te voorzien.

*  Vehicle – to – Building (V2B): energie uit de auto gebruiken in een bedrijfspand.

*  Vehicle – to – Grid (V2G): energie vanuit de auto terug leveren aan het elektriciteitsnet.

*  Vehicle – to – Load (V2L): elektrische apparaten rechtstreeks vanuit de auto van stroom te voorzien.

Ook kijken we naar de combinatie met zonnepanelen en energieopslag. Vanaf 2027 stop de salderingsregeling. Hierdoor wordt het steeds interessanter om zelf opgewekte energie op te slaan en op een ander moment te gebruiken. Welke rol kan de elektrische auto hierin krijgen??

             

Het programma

Locatie Wijkcentrum De Symfonie

Eilenbergstraat 250 5011EC Tilburg

19:00

Ontvangst

21:30

Afsluiting lezing

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Bedankt
Bedankt voor uw aanmelding. Een bevestiging is verstuurd naar uw e-mailadres.

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.