Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

08 april 2022

IJskoude tegenwind voor nieuwverkopen: ‘jaarprognose nagenoeg onmogelijk’

Door de onvoorziene corona-pandemie, bestreden met lockdowns, was in 2020 de autoverkoop slecht. 2021 was nog beroerder, mede dankzij leveringsproblemen door gebrek aan computerchips. In 2022 zou het dan wel weer de goede kant op gaan? Na drie maanden durven RAI-Bovag er geen peil op te trekken.

Het blijft maar tegenzitten. De corona-ellende weegt minder, maar het chiptekort nog niet. Hoge energieprijzen en inflatie drukken op het economisch klimaat, en dat lijkt voorlopig zo te blijven. Daar kwam dan in maart nog een oorlog overheen, die nog meer energieproblemen brengt en nog meer onderdelenproblemen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.