historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 mei 2023

Laboratoriumtechniek op de werkvloer

Sinds de verplichting om bij elke apk van een Euro V- en VI-diesel de deeltjesteller te gebruiken, heeft LKQ Fource al heel wat fijnstofmeters van de AREX 500 uitgeleverd. Het is de eerste keer dat laboratoriumtechniek in de werkplaatsen van autobedrijven wordt gebruikt. Tegen welke praktische zaken lopen we aan?

Het aantal diesels is door diverse marktomstandigheden redelijk op niveau gebleven. Sommige garagehouders hebben de ontwikkelingen even aangekeken, maar aangezien de gemiddelde klant die onderhoud en apk combineert, goed is voor vijfhonderd euro omzet, wil niemand dat werk mislopen. Dat verklaart de aanhoudende verkoopcijfers van de AREX 500. Voorlopig

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.