historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 december 2021

Nummers 10 en 9 van de Autobranche Mega Top 10: uittocht van jongeren en invasie van EV’s

De Top 2000, Spotify Wrapped, de oudejaarsconference en ja, zelfs het Jeugdjournaal komt met een jaaroverzicht. December is de maand van lijstjes en terugkijken. AMT doet mee! We vatten 2021 samen in tien topartikelen. Vandaag de nummers 10 en 9 van AMT’s Autobranche Mega Top 10! Twee artikelen over kansen en uitdagingen.

Coronacrisis of niet, de werkloosheid staat op een historisch dieptepunt. Werkgevers uit tal van branches strijden met elkaar om schaarse medewerkers. Ook veel auto-ondernemers verzuchten dat ze niet aan geschikt personeel kunnen komen. Onderzoek dat BOVAG door OOMT liet uitvoeren legt de vinger op de zere plek:

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.