historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 maart 2022

Oog voor techniek: Deze mogelijkheden biedt het E-GMP platform van Hyundai/Kia

Hoewel Hyundai en Kia zich naar buiten geheel onafhankelijk presenteren, behoren ze tot hetzelfde concern. Onderhuids is dat wel duidelijk, al zijn auto's van beide merken niet tot in detail identiek. Zoiets als bij de Volkswagen Groep, met hun MEB-bodem voor elektromodellen bij al hun merken. Bij Hyundai en Kia is deze rol weggelegd voor het E-GMP-platform, dat onder meer 800V snelladen en V2L-techniek biedt.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.