historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

19 mei 2023

Oog voor techniek Lamborghini Revuelto

Zelfs Lamborghini moet, als deel van de Volkswagen Groep, iets met elektromotoren. Al kan een kleine producent wel een uitzondering vinden in het komend verbod op verbrandingsmotoren. Toch herdacht het merk met twee speciale modellen ‘het einde van de twaalfcilinder supercar’. Om meteen erna het eerste nieuws van de hybride LB744 te brengen. Deels elektrisch, maar weer met een V12.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.