historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 april 2023

Oog voor techniek: Maserati Nettuno-motor

Maserati legde in 2020 de basis voor een nieuwe toekomst, met de MC20-sportauto met eigen Nettuno-motor. Die V6, en viercilinders van Fiat Powertrain, komen terug in alle nieuwe modellen. De band met Ferrari, losgemaakt uit het Fiat/Stellantis-concern, als motorleverancier is verbroken. Of toch niet, met een blik op de Formule 1-techniek van de Maserati Nettuno?

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.