16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 oktober 2021

Ook Maha-APK-deeltjesteller NMi-gecertificeerd

Over de NMi-goedkeur van de AVL-deeltjesteller berichtten we eerder deze week al. Nu kunnen we er aan toevoegen dat de AVL Counter behalve bij Stokvis Equipment ook bij MahaExplora verkrijgbaar is. Én dat er een speciale Maha-variant komt die net een beetje praktische meerwaarde biedt…

Wat de NMi-goedkeur van de AVL-deeltjesteller betreft, daar lees je via deze link meer over. Mooi, dan kunnen we ons op deze plaats concentreren op het verschil tussen de AVL-deeltjesteller en de AVL-deeltjesteller waar Maha op staat. “Die Maha MET kan je koppelen aan ons innovatieve Euro-besturingsysteem van de remmenbanken.”, zegt Maha. Voordeel: “Zo

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.