historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 november 2021

Opgelost op AMT Garageforum: Hyundai ix20 automaat schakelt pas bij zeer hoge toeren

AMT Garageforum-lid stievie loopt tegen een zeer slecht schakelende Hyundai ix20 automaat uit 2012 aan. De automaat schakelt pas bij heel hoge toerentallen op en het schakelen is daarbij nadrukkelijk voelbaar. Wat is er loos?

In het storingsgeheugen van de automaat staat foutcode P0722 – toerentalsignaal ontbreekt opgeslagen. Daarna heeft stievie door middel van een parametertest het toerentalsignaal uitgelezen met zijn Gutmann Max 42 en stuit op een bijzonder onrustig beeld. 

Hij vraagt zich in eerste instantie af waardoor dat veroorzaakt kan zijn, maar een zelfde meting bij een vergelijkbare auto laat om onduidelijke reden exact hetzelfde beeld zien. De parametertest brengt hem dus niet

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.