Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 juni 2021

Pars Rasol: ‘Je gaat mij niet vertellen hoe mijn gevel eruit moet zien’

Autobedrijf Pars Rasol bestaat sinds 2006, maar Rasol Akhavan is in de autobranche in Den Helder al veel langer een begrip dan dat hij een eigen bedrijf heeft. Waarom koos hij voor Autoservice Totaal?

Autobedrijf Pars Rasol is een opvallende naam: Rasol is zijn voornaam, Akhavan zijn achternaam en Pars betekent Perzië, het land waar Rasol vandaan komt. Er werken zes mensen bij Autobedrijf Pars Rasol, onder wie Sylvia (Rasols vrouw) en Jody (hun dochter). Jody, net 21 geworden, is Eerste Monteur en keurmeester.

“Het is een echt familiebedrijf”, zegt Rasol. Gaat Jody straks de zaak overnemen? “Jazeker! Maar ze

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.