historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 mei 2023

Renault en Geely in verbrandingsmotoren

Sinds deze maand lijkt het dat Duitsland, gesteund door Italië en Polen, de uitbanning van de verbrandingsmotor in de EU kan tegenhouden. Er zijn stemmen opgegaan om toch na 2035 nog synthetische en hernieuwbare brandstoffen toe te staan, voor CO₂-neutrale verbrandingsmotoren. Dat wil de Europese Commissie niet, en iedereen in de EU leek braaf te volgen.

De EU moest voorop lopen in de wereld, maar de wereld is niet de EU. De verbrandingsmotor sterft zeker niet per 2035 uit. Dus wereldwijd actieve autoconcerns die alleen maar elektrische auto’s willen gaan maken, moeten zich nog eens achter de oren krabben.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.