historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

28 januari 2022

Rendementsberekening: Moderne bandenwisselaar zuinig op medewerker

Wie geld uitgeeft aan equipment wil daar iets voor terug. De investering moet renderen. Om uit te vinden of investeren in een bandenwisselaar dat doet, maakte AMT lang geleden voorbeeldberekeningen voor een klein en een groot bedrijf. Is die manier van rekenen nog wel actueel? En zo niet, hoe moet het dan? We vroegen het aan de leveranciers van deze machines.

In de berekening van toen gingen we uit van twee typen bedrijven. Het eerste was een kleiner universeelbedrijf dat veel banden vervingen van Golfs en Focusen van een oudere generatie, maar soms ook te maken kreeg met

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.