historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 september 2021

‘Run on water’ – rijden we straks op water?

Moet je als autobedrijf straks behalve batterij-elektrische auto’s ook brandstofcel-elektrische auto’s op waterstof kunnen servicen? Als je het boek 'Run on water' van Paul Jenné en Mark Pecqueur oppervlakkig leest, zeg je: “Misschien duurt het nog even, maar ze komen er aan. In groten getale!” Het boek puilt uit van de H2-voorbeeldprojecten, vooral in het OV.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.