historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 augustus 2021

Sleutelen aan trucks en bedrijfsauto’s: deel jouw ervaring!

In AMT 9 besteden we aandacht aan het zware werk: trucks en bedrijfswagens. Is jouw werkplaats ingericht op de grote jongens en wat zijn jouw ervaringen bij het sleutelen aan deze krachtpatsers? Geef antwoord op onze vragen en win een van de vijf WiFi-endoscopen van Sonic!

Net als personenauto’s gaan ook bedrijfswagen en trucks op de elektrische toer. Verschijnen deze al in jouw werkplaats? Dat vraagt om nieuwe kennis en speciale tools en equipment. Heb jij al geïnvesteerd in EV-training en kan jouw werkplaats letterlijk het zware gewicht van EV-bedrijfswagens aan?

Speling

Maar er speelt meer in de bedrijfswagensector. Neem

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.