Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

08 maart 2022

Stap voor stap: EV-batterijen balanceren

EV-batterijen zijn opgebouwd uit modules, met daarin een aantal cellen. In deze stap-voor-stap werken we aan een Jaguar I-Pace, waarvan het batterijpakket is opgebouwd uit 36 modules. Eén van deze modules presteerde niet naar behoren en is vervangen. De nieuwe module zomaar laten opladen door de auto kan niet, dat zal zorgen voor een foutmelding. Om dit te voorkomen moet het batterijpakket eerst gebalanceerd worden. Trainer Erik Boelens van Jaguar Land Rover Belux legt uit hoe dat in zijn werk gaat.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.