historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

10 juni 2021

Stap voor stap: remschijven afdraaien

Het ligt voor de hand om kromme of aangeroeste remschijven gewoon te vervangen. Dat heeft echter twee nadelen: nieuwe remschijven van goede kwaliteit kosten nogal wat, vooral als het om geventileerde schijven gaat. Als de oorzaak van kromtrekken de matige kwaliteit van de gebruikte remschijven is, zal vervangen door eenzelfde, goedkope variant hetzelfde probleem genereren. Afdraaien is dan een eenvoudige en relatief goedkope oplossing en bovendien een oplossing om licht gegroefde remschijven weer vlak te maken, zodat de nieuwe remblokken een mooier aanlegvlak hebben.

“Afdraaien kun je doen op een stationaire machine, maar dat raden we af”, aldus Peter

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.