historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

10 maart 2022

Techniek en kansen: is waterstofauto een luchtkasteel?

“Verspilling, zonde van alle tijd en geld”, zei de werkplaatschef van een grote multimerkdealer. Hij had het over de investering in opleidingen, gereedschappen en materialen die zijn werkplaats moet doen om elektrische auto’s te kunnen servicen. “Zo zonde, vergeet toch die elektrische auto! Uiteindelijk gaan we naar waterstof. Dat is de meest voorkomende energiebron op aarde. Dat is de toekomst!”

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.