16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 december 2019

Video: Aircoverdamper reinigen bij een truck

We hebben specifiek gekozen voor het reinigen van de verdamper van een truck omdat je de verdamper daar goed kunt zien. Bij een personenauto zit die achter het dashboard verstopt zit. Later publiceren we ook een video van de reiniging bij een Mercedes-Benz B-Klasse. Daarbij gebeurt de reiniging op ruwweg dezelfde manier, maar kun je het proces zelf iets minder goed zien.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.