Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 november 2015

Video: Dag 1 AMT Live

Onze sfeervideo van AMT Live dag 1 is klaar! Kom jij vandaag naar de tweede dag Kennis tanken? Schrijf je in met code AMTRED via www.amtlive.nl/inschrijven of schrijf je bij binnenkomst in. De deuren zijn geopend van 13.30 uur tot 21.00 uur. Tot straks!

Ook vandaag kun je kiezen uit 24 kennissessies verdeeld over zes rondes. Zes zijn er van AMT, de achttien andere kennissessies worden gegeven door experts of trainers van de AMT Live-partners. Naast de 24 kennissessies kun je ook nog deelnemen aan de Kennistour en natuurlijk mag je de gastsprekers niet missen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.