historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 maart 2023

Vier veelvoorkomende aircoproblemen op AMT Garageforum: ”Een aircoprobleem komt zelden alleen”

Welke aircoproblemen komen nou in de praktijk vaak voor in de werkplaatsen? En hoe worden ze opgelost? Om daarop een antwoord te vinden, doken we in het AMT Garageforum. De oogst: vier cases die illustreren hoe lastig – of hoe simpel – het af en toe kan zijn om het hoofd koel te houden.

Case 1: Citroën C4

Marten7359 loopt bij het storingzoeken aan een airco tegen een bekend probleem aan: zit er wel/geen/de juiste hoeveelheid olie in het aircosysteem? Een probleem dat voor veel technici lastig te achterhalen is.

Marten heeft namelijk

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.