Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 maart 2023

Volkswagen ID.7 met slimme airco

Een van de hoogtepunten in de komende elektrische sedan ID.7 is kennelijk de klimaatregeling. Daarop geeft Volkswagen tenminste een voorschotje. Het systeem heeft individueel variabele ventilatieroosters, een zonnesensor, en is hooggeautomatiseerd.

Het belangrijkst zijn de elektrisch bediende, individueel aanstuurbare ventilatieroosters. Maar het begint al met de elektronische sleutel. Wanneer die in de buurt van de auto komt gaat de klimaatregeling aan de slag. Via het centrale aanraakscherm kunnen persoonlijke instellingen opgeslagen worden. Ook de ventilatieroosters bedien je met dat aanraakscherm. 

Er is een sensor die stand en sterkte van de zonnestraling meet, en eventueel de kant van de auto

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.