16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 januari 2023

Waarom mag je Auto Prof niet missen?

Auto Prof, staat voor de deur. Wat heeft de grootste onafhankelijke automotive vakbeurs van Nederland je te bieden? En: Waarom mag je een bezoek aan de Evenementenhal in Gorinchem tussen 31 januari en 2 februari niet overslaan? AMT zoekt het uit.

Eerste belangrijke vraag: Welke exposanten tref je op Auto Prof? De organisatie begint aan een opsomming: “Snap-On Tools, Smeets Solutions, Serenco Nederland, Fuchs Service Equipment, Hofland Automaterialen, Motor-Parts, Hella Gutmann, OOMT, Eurol, AA-Equipment en JN Testapparatuur…” Oké oké, dat zijn namen die garant staan voor nieuwe producten, concepten en diensten.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.