Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 november 2021

Webinar: Samen gezond uit de crisis

We schrijven april 2020. We bevinden ons in een crisissituatie. Werkgevers en medewerkers zijn creatief en flexibel, maar er is ook onzekerheid. Hoe komen we als autobedrijf door de crisis en hoe is de situatie hierna?

OOMT, Bovag en sociale partners ondersteunen je met maatregelen die je helpen door de crisis heen te komen. Tijdens dit webinar komen alle OOMT-maatregelen aan bod en delen ondernemers uit de mobiliteitsbranche tips en ervaringen over ondernemen in de coronacrisis.

Nu beschikbaar voor terugkijken
Partner:

Webinar terugkijken

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.