16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 november 2021

Werk zes weken met de Cardaq3+!

Pass-thru wordt hoe langer hoe onmisbaarder. Maar, voor je er lekker mee werkt, moet je een paar hordes overwinnen. In het Pas-thru thema in AMT 11 lees je daar veel meer over. Je vindt er ook richtingaanwijzers naar hulptroepen. AMT geeft je graag nog een extra duwtje in de rug. Hoe? Door je zes weken lang de beschikking te geven over AMT’s Cardaq3+ VCI. En natuurlijk over het bijbehorende telefoonnummer van de DiagnosES-hulplijn.

Wat moet je doen? Heb jij al ervaring met Pass-thru of nog helemaal niet? Allebei goed, maar vertel ons erover. Welke ervaring heb je en waarvoor zou

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.