historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 maart 2022

Werken aan elektrische auto’s: de gereedschappen

Elektrisch aangedreven auto’s spelen een belangrijke rol in de Nederlandse klimaatplannen. Het tot stand komen van een gezonde markt voor gebruikte EV’s speelt daarbij een cruciale rol. Welke apparatuur en gereedschappen zijn nodig voor onderhoud en reparatie van zulke voertuigen? We vroegen het aan leveranciers en opleidingsinstituten. 

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.