historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 mei 2021

Werken aan EV’s: welke apparatuur moet je in huis hebben?

Wat moet je in huis hebben aan kennis, vaardigheden, tools en equipment om hybride en volelektrische auto’s te kunnen servicen? Die vraag stelden we leveranciers van training en gereedschap voor EV’s.

Bij een deel van de autobedrijven zien klanten op website, pand, receptie en soms ook aan een laadpaal dat ze welkom zijn met hun elektrische aandrijving. Er zijn ook bedrijven met één of meer elektrische auto’s. Soms voor eigen gebruik, soms als leenauto.

In steeds meer werkplaatsen zie je inmiddels dat er geïnvesteerd is in training en tools. Nuttig, want het aantal hybrides en EV’s groeit. En al

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.