historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 maart 2023

Afkeur in de APK-deeltjestest, wat nu?

Op 1 januari 2023 begon het en voorlopig zijn we er nog niet mee klaar: de deeltjestest in de APK. Waar je voorheen de DPF-problemen oploste door te reinigen, werkt dat nu niet meer. Hoe dan wel? Wat zijn de do’s en don’ts bij een slechte uitslag op de APK-deeltjestest? We spreken met roetfilterfabrikant DRIV en expert Ralph Wilce.

Een Euro 5 Ford Fiesta zakt voor de deeltjestest bij de Belgische GOCA. De auto heeft pas 80.000 km achter de wielen. Toch meet de deeltjesteller van de keuringsinstantie 2,5 miljoen #/cm3: APK-afkeur. Het garagebedrijf dat het probleem op moet lossen,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.